Žiemos pasaka

Konkurso taisyklės ir prizai


Konkurso taisyklės

1. Konkurse dalyvauja tik asmeninės nudizmas.eu narių nuotraukos ir asmenukės. Nuotraukų įkėlimas taip pat yra konkurse dalyvaujančio asmens patvirtinimas, kad tai yra jo asmeninė foto ar asmenukė, ir/arba yra nuotraukos autorius, ir/arba turi asmens (-ų) esančio (-ių) nuotraukoje sutikimą skelbti jų atvaizdą ir yra atsakingas pagal Autorių teisių bei LR įstatymą.

2. Kiekvienas konkurso dalyvis gali pateikti ne daugiau kaip 10 nuotraukų. Leidžiamas formatas yra JPG. Kiekvieno failo dydis neturėtų viršyti 12 MB. Negalima modifikuoti ir retušuoti konkurso nuotraukų.

3. Kiekvienas dalyvis kartu su pateikiamomis nuotraukomis pasirenka pavadinimą bei aprašymą - atskirą visoms pateiktoms nuotraukoms.

4. Pateikdami nuotraukas sutinkate, kad jos būtų paskelbtos Nudizmas.eu foto konkurse. Konkurso balsavimo eigoje, Nudizmas.eu narys dalyvavęs konkurse, gali kreiptis į Nudizmas.eu administraciją, kad nuotraukos būtų pašalintos.

5. Nuotraukų tema kuo labiau turi būti susijusi su natūrizmu/nudizmu. Nekokybiškos, neatitinkančios šių sąlygų arba nukopijuotos iš interneto nuotraukos bus trinamos. Jei įtariama, kad pateiktos nuotraukos yra nukopijuotos iš interneto, Nudizmas.eu turi teisę paprašyti papildomos fotografijos patvirtinimo, kad patvirtintų jų originalumą. Nudizmas.eu komandos priimtas sprendimas priimti ar atmesti pateiktas nuotraukas yra galutinis. Atmetus nuotrauką, dalyvis gali iš naujo pateikti naują nuotrauką, atitinkančią reikalavimus.

6. Nuotraukų pateikimo galutinis terminas: iki 2022 m. Sausio 31 d. 23:59 val

7. Siekiant, kad lygias galimybes turėtų visos įkeltos nuotraukos, balsavimo trukmė skelbiama nuo 2021 m. Vasario 1 d. iki Kovo 1d.

8. Konkursui keliamos nuotraukos bus publikuojamos Nudizmas.eu svetainėje iš karto. 202č m. Vasario 1 d. bus paleista sistema, leidžianti lankytojams balsuoti už konkurso nuotraukas. Sistema leis balsuoti tik vieną kartą už kiekvieną nuotrauką, o bandant sukčiauti, nuotrauka bus pašalinta.

9. Pagrindinis prizas bus skiriamas daugiausiai balsų surinkusiai nuotraukai.

10. Konkursas ir balsavimas baigsis 2022 m. Kovo 1 d. Konkurso rezultatai bus paskelbti viešai ir prizai įteikti ne vėliau kaip 2022m. Kovo 7 d.

11. Konkurso pilna pabaiga Kovo 15 d. pilnai pašalinant konkurso puslapį su visais duomenimis (nuotraukomis).


Konkurso prizai

Prizas už geriausią nuotrauką:

 

50 Eur dovanų kuponas*

*(arba, laimėtojui pageidaujant, pavedimas į sąskaitą)

Bonusas:

Kiekvienam konkurse dalyvaujančiam nariui maža dovanėlė- "Naturist symbol" lipdukas (užpildykite šią formą).

 

 

 

error: Duomenys apsaugoti !!