Pirtis Vilniuje: kur mieste galima ramiai „pasišildyti kaulus“?

Nežinote, kur „slepiasi“ kokia gera ir jauki pirtis Vilniuje? „Miesto žirafos“ jums parengė populiariausių pirčių Vilniaus mieste gidą.

Pirtis yra visai smagus ir sveikas malonumas tiek žiemai, tiek vasarai. Tad nenuostabu, kad žmonės dažnai ieško, kur yra kokia geresnė pirtis pačiame Vilniaus mieste. Tokiems žmonės „Miesto žirafos“ skuba į pagalbą ir siūlo pasiskaityti mūsų paruoštą nedidelių, bet jaukių pirčių Vilniaus mieste gidą.

„Unta“ (J. Jablonskio g. 3a)

Pirtis Vilniuje

„Unta“

Puiki vieta pačiame Vilniuje. Čia veikia suomiška pirtis, tad vantomis pasiperti neišeis. Bet…sušildyti kaulus šaltą žiemos dieną bei ramiai paiilsėti tikrai pavyks. Čia taip pat yra nedidelė poilsio erdvė ir net skalbykla. Praktiškai, trys viename…

Pirtis „Prie židinio“ (Kalvarijų g. 172A)

Pirtis Vilniuje

Pirtis „Prie židinio“

Dar viena pirtis Vilniuje, pačiame mieste, kur gali sušilti ir praleisti laiką su maža kompanija. Čia taip pat rasite nedidelį baseiną bei erdvę pasisėdėjimui. Vietoje įrengtas net masažinis stalas, tad bereikia tik susirasti masažuotoją… O šiaip – tai puiki vieta tradiciniam „pasipirtinimui“ keliese, o prie pat esanti kavinė puikiai tiks ir sukilusiam apetitui numalšinti.

Prospekto DELUX (Gedimino pr. 2/1, Vilnius)

Pirtis Vilniuje

Prospekto DELUX

Pirtį Vilniuje galima rasti ir pačiame miesto centre. Čia veikia sauna bei sukūrinė  vonia, talpinanti 5-6 žmones. Beje, čia pat yra ir net 200 žmonių tapinanti banketinė salė, tad ši pirtis gali tapti ir vieta didesniam „baliui“.

Basanavičiaus pirtis Vilniuje (Jono Basanavičiaus g. 45)

„Basanavičiaus pirtis“

Viena jaukiausių vietų iš šio sąrašo. Mat čia veikia ne tik sauna, bet yra ir gan nemažas baseinas, kuriame vienu metu gali pasipliuškenti net ir didesnė žmonių kompanija. Be to, čia įrengta itin stilinga bei jauki laisvalaikio erdvė, kurioje lasvai gali jaustis net ir 20 asmenų ar kiek didesnė žmonių kompanija.

Šiame straipsnyje išskyrėme tik pirties paslaugas siūlančias vietas, kurios veikia pačiame Vilniaus mieste.

 

Daugiau:

Pirtis Vilniuje: kur mieste galima ramiai „pasišildyti kaulus“?

Dalinamės:


4 thoughts on “Pirtis Vilniuje: kur mieste galima ramiai „pasišildyti kaulus“?

Parašykite komentarą

error: Duomenys apsaugoti !!