Nudizmas Čekijos Respublikoje

Be Slovakijos, Čekijos Respublika ribojasi su dar trimis šalimis: Lenkija, Vokietija ir Austrija. Čekų kalba yra panaši į lenkų, bet nieko panašaus į vokiečių kalbą (kuria kalbama tiek Vokietijoje, tiek Austrijoje), tačiau yra keletas čekų kultūros aspektų, kurie neabejotinai yra labiau germaniški, ir vienas iš tų aspektų yra požiūris į nuogą kūną. Čekijoje nuogumas yra toks pat populiarus, kaip ir jų vokiškai kalbančių kaimynų. Panašiai kaip Vokietijoje ir Austrijoje, Čekijos Respublikoje yra daug nudistų paplūdimių, o tinkamai praktikuojamą nudizmą Čekijos valdžios institucijos toleruoja net ir be oficialaus nudistų paplūdimio statuso.

Pirmasis oficialus nudistų paplūdimys dar Čekoslovakijoje buvo įkurtas 1985 metais.  Šiuo metu Čekijos Respublikoje yra daugiau kaip 100 nudistų paplūdimių, kuriose įprasta maudytis nuogai, o tai yra neįtikėtinas skaičius valstybei, kuri pagal plotą vos truputį didesnė už Lietuvą, o dar labiau – valstybei, kuriai trūksta pajūrio pakrantės. Dauguma šių nudistų paplūdimių yra palei mažus ežerus ir tvenkinius. Nudistų paplūdimiai Čekijos Respublikoje dažniausiai bus žalia veja ar pievos šalia vandens. Net jeigu lankysitės tik Prahoje, sostinėje galėsite rinktis iš keletos nudistų paplūdimių, kuriuos lengvai pasieksite viešuoju transportu.

Nepaisant tokio nudistų paplūdimių gausos, Čekija nėra labai populiari užsienio nudistų kelionių kryptis, tai iš dalies yra todėl, kad Čekija neturi priėjimo prie jūros. Čekijoje taip pat labai populiarūs yra reguliarūs nudistų renginiai baseinuose ir vandens parkuose. Pirčių zonose yra draudžiama maudymosi apranga.

 

Dalinamės:


Parašykite komentarąerror: Duomenys apsaugoti !!