Natūrizmas fotografijoje

Natūristų fotografija, kaip ir bet kuri kita, vaizduojanti nuogą žmogaus kūną, yra gana prieštaringa tema. Kartais tai yra tam tikras magnetas tiems, kurie klaidingai siekia sensacijos ir sustiprintų nuogybių. Tačiau natūristų nuogybės nuotraukose yra tik priemonė, o ne tikslas.

Klaidingo žmogaus kūno vaizdavimo supratimas nėra retas ir pačių natūristų. Riba tarp natūristinės fotografijos ir erotinės yra plona ir slidi. Nuotrauka su akcentuotais apnuogintais lytiniais organais nėra ir niekada netaps natūristine nuotrauka, nes ne genitalijos yra svarbiausios natūrizme. Šiose nuotraukose aiškiai matoma fotografo intencija – erotinį pranešimą, tikslingai sukeliantis jaudulį.

Taigi, kaip atskirti šias nuotraukas?

Peržvelkime nuotraukas iš bet kurio masinio paplūdimio. Jose matome užfiksuotos akimirkos nuotaiką, žmonių emocijas, supančią aplinką. Ten neieškome seksualumo ar jaudulio. Tokioms nuotraukoms niekas nepozuoja išskėstomis kojomis. Mintyse pašalinkime rūbus iš šių fotografijų ir tai bus geriausias natūristinės nuotraukos pavyzdys. Genitalijos tampa lygiaverte vaizdo dalimi, kaip kamuolys, vandens telkinys, gulintys rūbai, viena iš nuogo kūno sudedamųjų dalių. Tinkama natūristinė nuotrauka yra ta, kurioje susidomėjimą kelią žmonių veikla, o ne jų genitalijos.

Apsilankymo svetainėse statistika negailestinga: daugiau nei 70% įstojusiųjų į nudistų tinklapius domisi tik nuotraukomis, jie žiūri į narių nuotraukas ir galerijas, ieškodami pigių sensacijų. Galerijose šiame tinklapyje siūlau rodyti nuotraukas, kurios geriausiai atskleidžia natūrizmą, kuriose yra turinys. Tikri natūristai įvertins jas, o to nesuprantantys gal sužinos ką nors daugiau? Tikėkimės, kad taip ir bus, ir šios nuotraukos bus savotiškas aiškinimas, kaip atrodo natūristinė nuotrauka.

Taigi, mieli bendraminčiai, paimkite fotoaparatus į rankas ir fotografuokite. Tegul šios kelios paprastos taisyklės praeina per mintis, kol paspausite fotografavimo mygtuką.

Dalinamės:


Parašykite komentarą

error: Duomenys apsaugoti !!