“Naturist Symbol” Ambasadorius

Už „Naturist“ simbolį viso pasaulio natūristai balsavo 2020 m. Balsavimas prasidėjo 2020 m. Rugsėjo 14 d. ir truko savaitę. Didžioji dalis balsavimo ir diskusijų vyko „Twitter“, naudojant žymą „ #NaturistSymbol“. Simbolis yra licencijuotas pagal CC-BY-SA 4.0.

Simbolio tikslas yra atpažinti natūristus, net jei jie dėvi drabužius. Kiekvienas asmuo ir organizacija gali naudoti „Naturist“ simbolį, kad parodytų savo teigiamą požiūrį į natūrizmą.

Nudizmas.eu yra šio ženklo Ambasadorius ( https://www.naturistsymbol.org/ambassadors/ ). Tai reiškia ne tik galimybę laisvai naudoti šį ženklą, bet ir tam tikrą atsakomybę populiarinti ženklą, supažindinti su jo reikšme. Esame pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje, oficialiai prisijungę prie šio ženklo populiarinimo. Kartu tai žingsnis Nudizmas.eu į Europos nudistų gretas, pirmi žingsneliai tapti žinomais ir matomais ne tik Lietuvos bet ir Europos nudistų tarpe.

Visa ko dalimi galite tapti ir jūs. Jau dabar galite įsigyti lipduką mūsų “parduotuvėje” už visiškai simbolinę kainą. Priminsim- kiekis gan ribotas.

 

Pamojuokite bendraminčiui prisiklijavusiam šį lipduką- jus kai kas sieja 🙂

 

Dalinamės:


2 thoughts on ““Naturist Symbol” Ambasadorius

Parašykite komentarąerror: Duomenys apsaugoti !!