Ivanas Muša Gongą

Tikiu, kad yra žmonių, kurie nei kiek nenutuokia, kas tai yra. Pripažinsiu, kai aš tai išgirdau pirmą kartą, dvi šmėstelėjusios mintys buvo angliškai –  WhatThwF..k ir Catche! Taigi, neaiškus Ivanas savo gongą muša viešoje pirtyje Vilniuje, įsikūrusioje priešais Kalvarijų turgų. Tarp mano apsilankymų buvo gerų metų tarpas. Buvau maloniai nustebintas pasikeitimais, tai šį kartą trumpai apie juos.

Pati pirtis nėra didelė (kam minusas, o kam pliusas). Kaip pats šeimininkas sakė, tai erdvė, puikiai tinkanti 15 – ai žmonių. Pirmame aukšte yra baras, persirengimo kambarys, antrame aukšte – dušai ir sauna, o kiemelyje po didžiule ieva (turėtų nuostabiai kvepėti žydėjimo metu) – šalto vandens dėžė (nežinau kaip kitaip pavadinti 😊) ir karštas kubilas. Kol kas pirtis po pilno atnaujinimo, švaru.

Pirtis draugiška nudizmui. Niekas nebars, jei būsite apsirengęs. Niekas nepriekaištauja, kai esi nuogas. Bare jaukumo suteikia maža krosnelė, liaudyje žinoma kaip buržuika. Sauną kaitina malkomis kūrenama krosnis. Užsukti galite ten tada, kai jums norisi. Už apsilankymo mokestį (20 eurų) gausite viską – rankšluostį, šlepetes, apsilankymus visuose išvardintuose patogumuose, būsite pabaišinti arbata bare. Visa kita – pagal norą ir kišenę. Dienos suskirstytos į vyrų, moterų ir mišrias. Bus rengiami (kai tik baigsis tas suknistas karantinas) įvarūs pažintiniai ir mokomieji vakarai.

Ar ten viskas gerai? Ne ne, yra ką keisti. Kiek nepatogu sėdėti mansardoje įrengtoje garinėje, tačiau kai lankytojų nėra daug, tas gultas puikiai tinka gulėjimui 😊. Gultai įrengti trijuose skirtinguose aukščiuose. Tačiau žemiausias gultas kiek per aukštai, nulipant reikia žengti diiidelį žingsnį, nebent, jūs manekenė 😊. Reiktų papildomai spręsti garinės vėdinimą. Nors ir yra langelis tiesiai į lauką, tačiau jaučiamas užsistovėjusio oro kvapas. Jis nėra įkyrus, tačiau su laiku, jei to kvapo prigers pirties mediena… Geriau spręsti, kol taip neatsitiko.

Ivanas siūlo abonementą – 130 eurų už 10 apsilankymų. Daug tai ar mažai, spręsti jums. Tai alternatyva sportų klubų ir vandens parkų masiškumams. Tokį jaukumą gali suteikti tik nedidelė erdvė. Ir gera kompanija!  Kaip ten bebūtų, siūlau išbandyti patiems.

 

Pagarbiai, Kunigas

Dalinamės:


Parašykite komentarą

error: Duomenys apsaugoti !!