D.U.K

Prisijungimas, registracija, identifikacija

Kas yra Nudizmas.eu?

Nudizmas.eu yra tinklapis, skirtas nudistų bendruomenei. Prie tinklapio gali jungtis kiekvienas norintis. Tinklapyje yra skelbiama aktuali informacija natūrizmo tema, o tinklapio nariai turi galimybę bendrauti tarpusavyje, taip pat galimybę prisidėti prie tinklapio kūrimo.

Kaip tapti nariu?

DĖMESIO- JŪS PRIVALOTE BŪTI PILNAMETIS ASMUO!!!

Registracija yra nemokama. Draudžiama naudoti slapyvardžius, vardus, parašus, kuriuose yra necenzūrinių žodžių, interneto svetainių nuorodų, el. pašto adresų ir pan.

Registracija Facebook būdu

Tai vienas iš registracijos būdų. Jeigu registruojatės per Facebook, atminkite, kad mes renkame informaciją, kurią bendrino Facebook, atsižvelgdami į jūsų privatumo nustatymus, taip pat gauname jūsų el. pašto adresą.

Ką reiškia šis ženkliukas anketoje?

Šis ženkliukas, esantis prie nario nuotraukos rodo, kad narys užpildė papildomą informaciją, ir jo pateikta informacija yra teisinga ir patikima. Tai patikimumo ženkliukas.

Kaip ir kodėl tapti „Patikimu”?

Esame tinklapis, skirtas gana ribotam žmonių ratui- nudistams. Ir visai nenuostabu, kad į tokius tinklapius registruojasi asmenys kuriems rūpi visai kiti dalykai. Daugelis užsienio tinklapių  yra nustatę vienodus ar kitokius saugiklius, saugojančius nuo smalsuolių.

Deja, daugelis tų saugiklių yra finansiniai- t.y. mokamos narystės. Nenorime to daryti, todėl labai prašome tiesiog užpildyti trumpą anketą. Suprantama, kad tokie asmenys užsukę tik smalsumo vedami, nepildys jokių anketų. Taip pat mes norime žinoti kad esate tuo kuo prisistatote, kad esate tikras žmogus o ne robotas kuriantis anketas. Juolab, kad visus jautresnius anketos duomenis galima paslėpti nuo pašalinių akių. Tai daroma vardan visų mūsų narių saugumo.

Anketos puslapyje skiltyje „Anketa“, spaudžiame „Redaguoti“. Užpildome visus privalomus, ir pasirinktinai neprivalomus laukelius, nustatome kas gali matyti jautresnius duomenis, ir spaudžiame „Išsaugoti pakeitimus „

Patvirtinto nario privalumai.

Nekalbant apie kur kas geresnę reputaciją ir patikimumą tarp kitų narių, kiekvienas narys po patvirtinimo dar turi galimybę tapti Nudizmas.eu autoriumi- t.y. savarankiškai kelti naujienas, bei dar daugiau privalumų yra numatoma ir atsiras ateityje.

Užpidžiau anketą bet nėra ženkliuko

Tai nėra automatinis procesas, viskas peržiūrima ir patvirtinama rankiniu būdu.

Bendravimas, medijos, forumas.

Kokias nuotraukas galiu kelti?

Leidžiama kelti ir talpinti į galerijas, pseudoportretus, forumus nuotraukas, kuriose yra matomi lyties organai. Tokios nuotraukos turėtų atitikti sąvoką „natūristinė nuotrauka“. Draudžiama kelti akivaizdžiai pornografines (išimtys yra kai kuriose grupėse), ne savo nuotraukas, taip pat kuriose yra matomi vaikai, ar kiti LR įstatymais draudžiami objektai (pvz.: smurtas, ginklai, narkotikai ir t.t…)

Bendravimo taisyklės

Prašome perskaityti Taisykles

Turiu pasiūlymą ar pastebėjimą

Džiugu, kad neliekate abejingi šiam tinklapiui, kaip ir minėta, yra siekis kad tinklapis būtų visiems ir visų. Labai laukiame Jūsų pastabų. Mūsų komandos narius rasite puslapyje Komanda

error: Duomenys apsaugoti !!