Nudistų pliažo taisyklės

Paplūdimyje

Paplūdimys yra vieša vieta. Ateiname čia pailsėti, bent laikinai atsikratyti problemų, patinginiauti saulėje. Tačiau nepamirškime, kad esame ne vieni. Žaidimas kamuoliu neturi nuolat apipilti greta besiilsinčio smėliu. Jei norime klausytis muzikos, tai nebūtinai taip garsiai, kad mus girdėtų kitame paplūdimio gale. Į natūristų paplūdimius geriausia atvykti poromis arba didesnėmis grupėmis dėl paprastos priežasties – tai yra maloniau ir saugiau. Tačiau tai nereiškia, kad negalite ateiti vienas.

Mieli vieniši ponai paplūdimiuose! Jei, prisidengdamas vaikščiojimu, žvalgotės į visus įmanomus kūnus, jei atsistojate du metrus nuo rankšluosčio, ant kurio deginasi patraukli moteris, nepaisant to, kad jūsų akiratyje yra 100 metrų laisvo paplūdimio, ir įžūliai spoksote, ar kabinate apsimetinėjimu, kad skolinatės nosinę, nenustebkite, kad būsite iš karto palaikyti vuajeristais, o ne natūristais. Toks elgesys iškart pastebimas ir nepageidaujamas. Jei elgiatės kaip natūristas, niekas jums nepasakys blogo žodžio. Jei paplūdimyje matote vienišą moterį, tai dar nereiškia, kad ji čia atvyko tikėdamasi, jog ją apsups tokie asmenys. Tai reiškia tik tai, kad dėl įvairių priežasčių ji atėjo į paplūdimį viena, ir, kaip ir kiti lankytojai, nori pailsėti, degintis ir atsipalaiduoti.

Būdami paplūdimyje, negalime pamiršti kito ypač svarbaus dalyko – apie apsaugą nuo per didelės UV spindulių dozės. Atminkite, kad keletą valandų per dieną praleidžiame saulėje ir privalome naudoti apsaugos priemones – šiuo metu yra tiek daug pasirinkimo galimybių, kad tikrai rasime ką nors tinkamo sau. Ir nėra prasmės sau sakyti, kad nemėgstame riebių kremų, nes yra kremų, kurie visiškai netepa odos, tačiau suteikia pakankamą apsaugą, arba kad mes neįdegsime – įdegsime tikrai, bet sveikiau. Visi saulės nudegimai kaupiasi mūsų odoje, o po daugelio metų jų poveikis gali būti pavojingas. Tiesa, kad Baltijos jūroje mes dažniau apsisaugome nuo vėjo nei nuo saulės, tačiau Lietuvos saulė taip pat gali pakenkti mūsų odai. Ilsintis Europos pietuose ir dar piečiau, turime žinoti, kad saulė ten veikia žymiai stipriau nei mūsų platumoje. Ten kremas nuo saulės nėra išimtis, jis yra būtinas.

Kaip įtikinti?

Daugelis porų, kuriose tik vienas žmogus yra natūristas, susiduria su problema, kaip įtikinti antrąją pusę prisijungti. Vieno visiems tinkančio recepto nėra. Pirmiausia – ne visi gali būti. Dažnas kompleksuoja dėl savo išvaizdos, nepasitiki ir savimi, ir aplinkiniais. Pradėti reikia nuo to, kad viduje žmogus būtų tolerantiškas naujoms, nebūtinai jo įsitikinimus atitinkančioms situacijoms. Toleruoti reiškia matyti, bet ne kritikuoti, suprasti šalia esantį. Natūristams būdinga ramybė yra visiškas savęs ir kitų priėmimas bei aukšta būties kultūra.

Taigi kaip įtikinti? Dažniausiai tokį pasipriešinimą įmanoma įveikti palaipsniui. Geriausios nuoginėjimo vietos pradedantiesiems yra mažai lankomos vietos paplūdimyje, tada lengviau nusirengti, kai žinai, kad tave pamatys tik tas asmuo, su kuriuo atėjai į paplūdimį. Pasislėpę nuo kitų pradėsite savo patirtį su natūrizmu degindamiesi nuogi, šiek tiek vėliau pasivaikščiojimais ir maudynėmis. Kitas būdas yra kartu nuvykti į nuogalių paplūdimį. Pradžioje įsikurti kiek nuošaliau, leisti apsiprasti su aplinka. Galbūt teks atvykti ne vieną kartą. Svarbiausia – neversti prievarta, žmogus turi pats norėti išsilaisvinti.

Ir dar viena taisyklė – nėra prasmės kalbėti apie natūrizmą slepiantis vienam krūmuose, net jei ir dėl kuklumo ar didžiulės nedrąsos, nes tai gali turėti visiškai priešingą efektą. Pradėkite iš karto tarp kitų natūristų, paplūdimyje ir minioje. Tai yra ir saugiau, ir smagiau – giliausias nardymas yra geriausias pasirinkimas.

Seksualinės reakcijos

Pradedantys vyrai natūristai visada sau užduoda šį klausimą – o kaip dėl seksualinių reakcijų?
Natūristinė aplinka yra nelytinė, ir nors minios nuogų kūnų vaizdas gali būti jaudinantis, tačiau tai nėra vieta skirta sukelti seksualinį interesą. Ar kas nors, kas peržiūrėjo Spencerio Tunnicko nuotraukas su šimtais nuogų veikėjų, jas laikė erotinėmis?

Paplūdimyje ar natūristų centre yra daug nuogų jaunų, senų žmonių ir vaikų, tad visos seksualinės veiklos formos yra nepageidaujamos ir yra visiško kultūros trūkumo ir kitų nepaisymo ženklas. KIEKVIENAS natūristų centras savo nuostatuose aiškiai nurodo, kad toks elgesys lemia pašalinimą iš centro. Tuo pačiu nereikia bijoti, jei pradedantysis natūristas tam tikromis akimirkomis reaguos kaip vyras, svarbiausia yra gebėjimas susivaldyti – jei taip atsitinka, nesididžiuojame visam paplūdimiui, o tik laukiame, kol jis grįš į įprastą būseną. Jei negalvojate apie žmones kaip apie kraštovaizdžio elementą, o kaip apie seksualinį dirgiklį, tada taip, galite reaguoti su jauduliu, tačiau tai nebus tinkamas elgesys. Pakanka galvoti apie gamtą, stebėti žmones jų aplinkoje, arba… galite šokti į šaltą vandenį. Tačiau geriausias būdas yra tai, dėl ko kiti natūristai ir ateina į paplūdimį – ilsėtis. Pakanka nežiūrėti į kiekvieną nusirengusią moterį plačiai atmerktomis akimis, o pasirūpinti savimi ir savo reikalais – degintis, skaityti knygą, laikraštį, kalbėtis su bendražygiais paplūdimyje. Ir atminkite – natūrizmas yra gyvenimo būdas bei žmogaus ir gamtos santykio parodymas.

Ir trumpai, jei nenorite, kad ir jus palaikytų blogų kėslų turinčiu atostogautoju, įsidėmėkite keletą patarimų:

Natūralu, kad pirmą kartą lankantis nudistų pliaže viskas atrodo šiek tiek keista ir įdomu, tad norėsite įdėmiai žvalgytis. Nespoksokite į aplinkinius (net akis paslėpus po tamsintais akiniais). Gali būti, kad būsite palaikytas aukos ieškančiu iškrypėliu. Jus net gali išprašyti iš pliažo. O kam ta gėda?

Nors įprastai paplūdimyje užmezgame naujas pažintis, nudistų zonoje tai daryti reiktų atsargiai. Čia žmonės susirenka ramiai pabūti, nesigėdijant savo kūno, tačiau tikrai ne kiekvienas nori būti kalbinamas. Nors nuogumas – atpalaiduoja, asmeninė erdvė tokiomis sąlygomis tampa itin svarbu!

Neužsimirškite, kad jūsų nedengia joks drabužėlis. Tiek vyrams, tiek moterims reikėtų šiek tiek atsargiau vertinti savo pozas. Nors atrodo, kad čia galite jausti visiškai be jokių suvaržymų, tačiau ne kiekvienas šalia gulintis kaimynas nori stebėti jūsų grožybes.

Užmirškite visus intymumus. Jei prie jūros pasideginti nusprendėte su antrąja puse, net ir užplūdus pačiai stipriausiai aistrų bangai, venkite seksualinių manevrų. Paplūdimys – ne meilės žaidimams. Absoliuti dauguma žmonių nudistų pliaže susirenka ne erotinių potyrių ieškoti, o pasideginti, pasimaudyti ir atsipalaiduoti. Gesinkite visas kibirkščiuojančias aistras, nes kitus žmones tai suglumins ir neleis jiems atsipalaiduoti.

Nevertinkite ir neapkalbėkite. Jei jūros malonumais mėgaujatės su draugu ar drauge, jokiai būdais garsiai neaptarinėkite kitų žmonių figūros, išvaizdos ir t.t.

Dalinamės:


2 thoughts on “Nudistų pliažo taisyklės

  • 2021-02-18 at 20:50
    Permalink

    Gal ne tik mums įdomu kodėl žmonės, kurie netyčia atvyko prie jūros be maudymosi kostiumėlių, pagalvoja, kad normalu su apatiniais „įsikurti” nudistų pliaže, kuris pakankamai mažas net ir nuogiems žmonėms?

Parašykite komentarą

error: Duomenys apsaugoti !!